O nás | Kovárna

O nás

O nás

Jsme resort v srdci Českého ráje, který nabízí stylové ubytování, zážitkovou restauraci a luxusní designové privátní wellness. Vstupte a vychutnejte si jedinečnou kombinaci historického designu, umocněnou krásou přírodních materiálů jako jsou dřevo a kámen. Luxus a pohodlí v resortu Kovárna podpoří přátelská a rodinná atmosféra. Těšíme se na Vaši návštěvu.

NOVINKY A AKCE

Zaregistrujte se pomocí formuláře a odebírejte nejaktuálnější informace ne jen ze světa Vaší oblíbené restaurace, ale celého resortu Kovárna. Neutečou Vám novinky ani sezonní akce.

PŘIHLÁSIT

KOVÁRNA

Venkovský klenot v srdci Českého ráje s atmosférou dávných časů.

PROHLÉDNOUT GALERII

Náš tým

NÁŠ TÝM

I TA NEJDELŠÍ CESTA ZAČÍNÁ PRVNÍM KROKEM

V roce 2012 se bratři Dalibor a Jan Cidlinští rozhodli, že se pokusí zachránit chátrající objekt bývalé kovárny ve Frýdštejně. Pouští se do rozsáhlé rekonstrukce s důrazem na zachování původní dispozice a dobových materiálů. Snaží se stylově sladit design staré kovárny tak, aby byl co nejvíce zachován duch tohoto domu. Snahou je vytvořit příjemné prostředí s originálním konceptem speciálního Josper grilu na dřevěné uhlí.

V červnu 2014 vítá Restaurace Kovárna své první nedočkavé hosty a začíná opět ožívat. Pro oba hudebníky to znamená začátek nové, náročné, ale velmi inspirativní cesty a objevování všech zákoutí gastronomie.

V roce 2016 začínají bratři realizovat další velice náročný projekt podzemního designového wellness. V průběhu stavby uplatňují zkušenosti získané z předešlé rekonstrukce historické kovárny a vzniká tak jedinečné zážitkové wellness, které spojuje unikátní design s nejmodernější technologií. Během této realizace přichází hlavní myšlenka o vzniku resortu.

Ta se po trnité cestě koncem roku 2020 začíná naplňovat. Současně s dokončením wellness vzniká v historické budově bývalé Kovárny nádherné stylové ubytování v podobě tří originálních apartmá, které návštěvníkům nabízí prostor, přepych a soukromí s nezapomenutelnou atmosférou starých časů.

MAJITELÉ

DALIBOR CIDLINSKÝ & JAN CIDLINSKÝ

HUDEBNÍCI

Nejen design je předností našeho týmu. Vlastníme a provozujeme vyhledávané nahrávací studio DC Sound, kde realizujeme hudební produkci, moderní sound design a současné trendy populární hudby. Podílíme se na vzniku nejprodávanějších cd a nejhranějších písní českých radií. Spolupráce s Jaromír Nohavica, Karel Gott, Lucie Bílá, Marek Ztracený, Xindl X, Slza, Tomáš Klus, Daniel Landa, Richard Krajčo, Radůza, Aneta Langerová, Pavel Šporcl, Marta Jandová, Monika Absolonová a další

Mgr. Kateřina Cidlinská

Svatební specialistka