Svatby | Kovárna

SVATBY

Připravíme pro vás nezapomenutelný den
PRAVÉ MÍSTO PRO VZÁCNÉ OKAMŽIKY

MILÍ SNOUBENCI

Svatba by měla být nezapomenutelným dnem v životě člověka, proto k její organizaci přistupujeme s maximální péčí. I díky tomu se restaurace Kovárna stává vyhledávaným tradičním místem svatebních hostin.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
sledujeme

TRENDY

romantická

SVATBA

Zásnuby

Vaše otázka "Vezmeš si mě?” bude opravdu dokonalý zážitek!

Nezapomenutelný okamžik si zaslouží jedinečné místo. Moc rádi Vám nabídneme možnosti, které náš resort díky designovému privátnímu wellness a stylovému ubytování v luxusních apartmá na tento výjimečný den nabízí.

FIREMNÍ AKCE

Hledáte netradiční místo pro konání vašich akcí?

Rádi pro Vás zajistíme catering nebo uspořádáme hostinu či raut v naší restauraci. Vytvořili jsme prostředí, kde můžete propojit své pracovní aktivity se zaslouženým odpočinkem v krásné přírodě. Samozřejmostí je prvotřídní kuchyně, výborný servis a personál ochotný vyjít vstříc přáním klientů.

Historické interiéry nabízí různé typy prostor o celkové kapacitě 145 míst. Kontaktujte nás, s radostí Vám připravíme menu nebo slavnostní tabuli podle Vašich představ.

Oslavy

Rodina by měla být vždy na prvním místě!

Vychutnejte si nádherné prostředí a výborné jídlo. Připravíme Vám tabuli dle potřeby a zajistíme vkusnou výzdobu.

Obdarujte své blízké a dopřejte jim pobyt v jednom z našich luxusních apartmá nebo nezapomenutelný zážitek v privátním wellness s netradičně romantickou atmosférou, plný absolutního soukromí, dokonalé relaxace a ničím nerušeného odpočinku. Nákupem našeho voucheru darujte exkluzivitu a jedinečnost!