Wellness bar | Akce | Kovárna

Více

Wellness bar

FILTROVANÁ SPECIÁLNĚ UPRAVENÁ VODA

Pitný režim je po správném saunování nezbytný. Proto v našem wellness baru najdete nejpokročilejší systém pitné vody na světe. Kompaktní přístroj se speciální armaturou dodává v dostatečném průtoku filtrovanou a speciálně upravenou vařící a chlazenou vodu. Příprava čaje je tak dílem okamžiku. Rovněž není problém naplnit sklenici dobře chlazené sycené či nesycené vody a vychutnat si tak její čistotu a pramenitost.

WELLNESS ČAJE

Připravili jsme pro Vás exkluzivní nabídku BIO wellness čajů. Jde o skvělé, čistě biologické čajové směsi z Alp. Jistě Vás při odpočinku potěší šálek elegantního, přírodního sypaného čaje plného bylinek, ovoce a BIO kvality. Zdraví životní styl může také dobře chutnat. Zvláště po ukončení saunování je potřeba vyrovnat některé změny vnitřního prostředí organismu.

ČOKOLÁDOVÁ KOMORA

Čokoládová komora zaručuje ideální skladovací podmínky pro zachování všech chuťových vlastností našich nabízených BIO čokolád bez palmového oleje a bez lepku. Vychutnejte si naši nabídku čokolád z exkluzivních ingrediencí z více než 20 zemí světa a mlsejte dle svých představ. Sladké, slané, kyselé, pálivé, jednoduché, rafinované, lahodné, extravagantní, dráždivé - všemi směry se budou rozbíhat Vaše chuťové smysly.

SÝROVÁ KOMORA

Díky této speciální lednici - skříni na uchování sýra Vám zajistíme profesionální, kvalitní podmínky skladování, aniž by se mísily vůně sýra a pachy ostatních potravin, tak jak tomu bývá v klasické chladničce. Každý sýr vyžaduje pro vyniknutí jeho charakteru různé teploty skladování. Ochutnejte náš výběr prvotřídních evropských sýrů, variací chutney doplněnou hroznovým vínem a ořechy.

VINOTÉKA

O dokonalý zážitek se postará naše dvouzónová vinotéka, která Vám přinese bohatý výběr těch nejkvalitnějších vín. Výběr je završen opravdovými vinařskými perlami, stačí si jen vybrat tu pravou a přidat do ICE boxu několik kostek ledu z našeho ledovače. Užijte si vína, která si skutečně zamilujete, a která Vám zpříjemní chvíle strávené u nás.

MINIBAR

Pro milovníky hotelových minibarů jsme pro Vás nachystaly výběr z klasických značek nealkoholických i alkoholických nápojů. Naleznete tu také výběr oříšků a snacků.

Fotogalerie